KOMU ZÁLEŽÍ NA VZDĚLÁNÍ DĚTÍ A MLÁDEŽE,
TEN PODPORUJE ANKETU ZLATÝ ÁMOS!

PARTNEREM MŮŽETE BÝT I VY!

Záštity:
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR

ZLATÝ PARTNER 19. ROČNÍKU ANKETY ZLATÝ ÁMOS

Můžete to být právě vy!
Ozvěte se nám na
zlatyamos@zlatyamos.cz

PARTNEŘI A SPONZOŘI 19. ROČNÍKU ANKETY ZLATÝ ÁMOSAutorizovaná obalová společnosti EKO-KOM, a.s. zajišťuje sdružené plnění povinností zpětného odběru a využití odpadu z obalů, a tím jejich další efektivní recyklaci.

cmos

ČMOS pracovníků ve školství podporuje anketu Zlatý Ámos od prvních ročníků. Zajišťuje také distribuci vstupenek na Kantorský bál. V tomto ročníku se podílí na organizaci regionálních kol ankety.


CK2 CK2 je cestovní kancelář, která zajišťuje především služby pro školy - školní výlety, školy v přírodě, pobyty v ČR i za hranicemi. CK2 věnuje Zlatému Ámosovi 2011 a třídě, která ho do ankety přihlásí, zdarma výlet do Legolandu.FoS
Foklorní sdružení ČR - je občanským sdružením dětí a mládeže, zaměřeným na uchovávání a rozvíjení lidových tradic a národních kulturních hodnot, zejména v oblastech lidové hudby, zpěvu a tance. Je nejpočetnější organizací zájemců o lidové umění v ČR. Sdružuje 412 členských souborů, působících v 17 autonomních regionálních sdruženích.
Nový HOTEL na zámku BERCHTOLD, který se slavnostně otevírá v květnu 2011, bude disponovat 44 lůžky, Wellnes, dvěma sály na konference a školení, restaurací KOUZELNÁ ZAHRADA s velkou letní terasou, dětským koutkem, muzeem, půjčovnou kol a sportovního náčiní na tenis, golf, míčové hry, vzduchovkovou střelnicí a širokou škálou služeb jak pro firmy, sportovce tak rodiny s dětmi. Již dnes přijímáme objednávky na ubytování, firemní akce, plesy či pobyty. Těšíme se na Vás a zámek BECHTOLD je skutečně .......zámek pro každého.


Preciosa věnuje ceny pro finalisty ankety.


PAGS tebou Procter&Gamble je jedna z nejvýznamnějších mezinárodních společností v oblasti spotřebního zboží. Procter&Gamble Rakona patří k největším výrobním podnikům v Evropě se zaměřením na prací a čistící prostředky. Školám poskytuje zdarma dva výchovně-vzdělávací programy Čas proměn a S tebou o tobě.

WPUBLISHER WPublisher s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost se specializací na internet. Stěžejním zaměřením firmy je publikační systém WPublisher, který vyvíjíme již několik let a který patří mezi nejprogresivnější systémy tohoto typu. Kromě vývoje tohoto produktu se orientujeme i na marketingové a reklamní poradenství v oblasti internetu, hardware a další software. Hlavním krédem společnosti je spokojený zákazník.

adi Distributor UČITELSKÉHO NOTESU a DIÁŘE, Učitelských novin a dalších odborných periodik pro školy.


MEDIÁLNÍ PARTNEŘI


právo Právo - je prestižním českým politicko společenským deníkem. V Právu vychází každý rok série mimořádných příloh o vzdělání. Nedílnou součástí Práva je on-line magazín Práva a Novinky.cz na portálu Seznam.cz.

Týdeník školství Barevný časopis, který aktuálně každý týden informuje o všem, co je pro školy důležité.


Český rozhlas 2 Praha

Český rozhlas 2 Praha - rádio na vlně pohody.


Časopis Folklor

Časopis Folklor. Měsíčník lidové kultury a lidových tradic.


Borovice Borovice.cz - informační centrum pro dětskou rekreaci, cestování skupin a volný čas poskytuje informační servis pro učitele a vedoucí dětských kolektivů. Borovici provozuje RAIN STUDIO - profesionálové v oblasti internetu, produkce, grafiky a kompletní reklamy.

dta O dětech, pro děti, ale především s dětmi. To je heslo Dětské tiskové agentury, občanského sdružení dětí a mládeže. Společně s dětmi si vedoucí DTA hrají na novináře. Ta hra má však svá pravidla a konkrétní výsledky. Múžete si je prohlédnout v Malých (ale našich) novinách. DTA je nositelem mimořádné novinářské ceny Ferdinanda Peroutky z roku 2004.

O dětech, pro děti, ale především s dětmi!

Klub Domino, DTA, Na Nivách 314, 141 00 Praha 4